Картоплекопалки, сортувальний стіл для картоплі, обгортачі просапні


Прибирання картоплі - найтрудомісткий процес у картоплярстві. Близько 50% всіх трудових і фінансових витрат припадає на прибирання навіть при механізованому обробітку картоплі. Технологічний процес збирання картоплі досить утруднений. Залежно від грунтово-кліматичних умов для збирання картоплі застосовують відповідні машини.
Також не велику роль у картоплярстві відіграє процес обробітку та догляду за картоплею. Для цього процесу використовують культиватори-підгортачі для міжрядного обробітку картоплі.
Для викопування картоплі і укладання її на поверхню прибраного поля або в бункер застосовують картоплекопачі КН-1, картоплекопаки двохрядні Z-609 і картофелекомбайни Анна Z-644/1. Для доочищення картоплі, прибраного картоплекомбайнами та картоплекопачами, призначені картоплесортувальні столи М-614/1, які розподіляють картоплю на три фракції: велику продовольчу вагою 80-100 г і більше; середню насінну, вагою 50-80 г.; дрібну кормову вагою 20-50 г.
Також, у Вас є можливість замовити запасні частини до копалки та саджалки картоплі, картоплесортувальних машин.
Ми пропонуємо ефективну, якісну та надійну картоплезбиральну техніку для малих та середніх фермерських господарств власного виробництва, а також провідних зарубіжних фірм.