Обприскувач садовий вентиляторний, колонний

Виготовляємо та комплектуємо обприскувачі  для саду. Основна мета створення даної серії - це надання садівникам професійної, але порівняно недорогої машини, яка виконає свої функції в більш широкому діапазоні на відміну від інших аналогічних машин представлених на ринку.
Обприскувач вентиляторний призначений для хімічного захисту садів, виноградників, хмільників від хвороб та шкідників та для розповсюдження рідких мінеральних добрив. Призначені для роботи в садах з розміщенням рядів до 12 метрів і висотою дерев до 9 метрів (в залежності від типу вентиялтора можливі і більші захвати). Придатні для всіх типів ландшафтів, добре справляються на схилах та гірських ділянках.
Це стало можливим завдяки використанню найсучасніших у світовій практиці вузлів приготування повітряно-краплинного потоку, які допускають вільне і незалежне регулювання параметрів обробки в широкому, що раніше не досяжному діапазоні.
В залежності від потреб клієнта комплектуємо польськими та італійськими вентиляторами та приставками.


Основні переваги обприскувача:

1. Надійність - проста, відкатана роками конструкція.
2. Компактність - можливість без труднощів обробки саду при малих міжряддях  і вузьких смугах розвороту, зручне зберігання.
3. Універсальність - можливість обробки як високих (старого типу) так і низьких садів, а також ягідників і розплідників.
4. Висока технологічність - конструкція вентилятора Fieni (Італія) та Tad-len (Польща) дозволяє змінювати кут атаки лопастей, підлаштовуючи обприскувач до потужності трактора і працювати в режимі зворотної тяги, виключаючи втрати дорогих хімічних препаратів через повторного засмоктування суміші в дефлектор вентиляторної приставки.
5. Швидка окупність - оптимальна для новостворюваних садів (низька вартість, окупність за рахунок підвищення врожайності та економії ХЗЗР).
6. Безпека - Обприскувачі садові вентиялторні серії «ОВН» та «ОВП» відповідають всім нормам і вимогам щодо захисту рослин та екологічної безпеки. Обприскувач виготовляється у версії «Вентилятор» - для садів і ягідників, виноградників і хмільниках.

Обприскувачі садові "Бартощук" серії ОВП - ця серія причіпних садових обприскувачів призначена для проведення заходів щодо захисту садів, ягідників, виноградників, садових і лісових розсадників в середніх і великих садівничих підприємствах. Обприскувач виготовляється в двох типах: «Вентилятор», «Вентилятор-Колона».
Обприскувач садовий причіпний відповідає всім вимогам міжнародних стандартів з рівномірності внесення пестицидів, дотримання заданої дози і вимогам екологічної безпеки.

На обприскувачах ОВП встановлюються:
- об'ємні баки з обладнанням механізованої промивки всієї гідравлічної системи (від основного бака до розпилювача), що відповідає міжнародним екологічним нормам;
- привідний вал з обгінної муфтою, що виключає пошкодження обладнання при різкій зупинці ВОМ;
- шарнірно-зчіпний пристрій, що забезпечує рух обприскувача в колії трактора (висока маневреність).