Сортувальний стіл для калібрування картоплі ROLMET M-614/3


Сортувальний стіл для коренеплодів M-614/3 - це ще більш ефективна і продуктивніша машина, ніж її попередник М-614/1. Стіл призначений для розділення картоплі на три фракції малої, тобто насіневої, середня і велика, і водночас просіює від бруду і відходів. Продуктивність сорутвального стола адаптована до потреб фермерських господарств.
M-614/3 це  мобільне обладнання, здатне працювати як в приміщенні і на відкритих територіях, в місцях де є живлення 3х380+N.

Пристрій сортувального стола
Картопляна сортувалка складається з двох решітних станів, що рухаються зворотно поступально з частотою 280 циклів на хвилину. У верхній решітний стан картоплесортувалки встановлюється решето з великим осередком, найбільша картопля йде сходом, картопля по менше перекидається на другий решітний стан. У нижній решітний стан встановлюється решето з осередком поменше, сходом з цього табору триває середній картоплю, а нижче прокидається дрібну картоплю, який виводиться з боку Картоплесортувалки. Дві фракції велика і середня подаються на перебіркових стіл.
Сорутвальний стіл для картоплі складається з стрічкового транспортера, розділеного дільником на дві частини, які служать для прийому двох основних фракцій картоплі (велика і середня) і робить можливим ручне вибирання пошкодженої картоплі і каменів. На виході стіл забезпечений 4-ма патрубками по два на кожну фракцію. На патрубки закріплюються мішки для затарювання відсортованої картоплі.
Сортувальна машина для картоплі М-614/3 задовольняє вимоги середніх і великих господарств.

Технічні данні та оснащення
 Модель Rolmet M 614/3
 Країна виробник Польща
 Тип причіпний
 Продуктивність до 7,0 т/год
 Тип двигуна SF 80-6B 930 об/хв
 Потужність двигуна 0,5 Квт
 Живлення 380 В/50 Гц
 Кількість сит 3 шт.
 Швидкість транспортера 0,24 м/секунду
 Розміри в робочому положенні д 5,90 х ш 1,30х в 2,0
 Розміри при транспортуванні  
 Колісна база 2,62 м
 Вага 557 кг

     
 
Картоплесортувальний стіл Rolmet M 614-3
107000грн
під замовлення
Виробник:
Додаткові зображення