Картоплекопач однорядний навісний КН-1


Картоплекопач застосовується для прибирання картоплі у рядах шириню 620-670 мм. У процесі роботи картоплекопалки відбувається очищення картоплі від грунту і висипання його на поле для наступного завантаження в причіп. Основна середа використання: легкі і середні грунту з вологістю не більше 27% і твердістю не більше 20 кг/см2.
Конструкція картоплекопалки "Бартощук" подібна на польську копалку Wirax, Bomet та Akpil. Викопування картоплі аналогічно, як і у польських, відбувається передніми ножами копалки. В дію агрегата приводить карданний вал від трактора, який робить передачу на привідний вал копалки із шестернями, які в свою чергу крутять транспортер, який кріпиться на двох металічних вібраційних валах із трясучками. Додаткова вібрація забезпечую хороше струшування землі від картоплі. У задній частині копачки знаходяться направляючі прути, які спрямован у ліву сторону, що дає можливість викидати картошку на бік.
Картоплекопалка транспортерна однорядна адаптована для праці в різних кліматичних умовах і забезпечує максимальну продуктивність навіть в несприятливу погоду. Копаєте картоплю вручну? вручну таку кількість картоплі прибрати просто неможливо.  
Картоплекопалка підключається до заднього валу відбору потужності трактора (ВВП трактора). Агретується також і з міні-тракторами, так як копалка проста в обслуговуванні та нескладна в експлуатації. 

Тип, навісний транспортерний копач картоплі
Транспортер на резині, польского виробництва
Робоча ширина, 620-675 мм
Робоча швидкість, 3 - 7 км/год
Продуктивність, 0,10-0,20 гектра/год
Необхідна потужність трактора, від 24 к.с / 18 Квт
Вага картоплекопалки, 225 кг
Габарити 2250 х 1140 х 1400 мм
Карданний вал в кожусі, Sipma 6x6, 6x8 шліців

Купити картоплекопалку можливо з доставкою в будь-який регіон України за привабливою ціною.

Картоплекопалка однорядна навісна КН-1
17500грн
Немає в наявності
Виробник:
Додаткові зображення