Обприскувачі від виробника

На сьогоднішній день вартість хімікатів може становити до 60% від загальних витрат на оприскування, тому буквально кожна крапля — на рахунку. Тому обприскувачі, що використовують сучасні технології розпилювання, допоможуть Вам підвищити продуктивність, мінімізувати витрати та отримати високий врожай.


Обприскувач навісний та причіпний ціна, купити

У мережі Інтернет дуже багато магазинів і підприємств, що пропонують обприскувачі, ціни на які досить різні. Часом, починаючиму фермеру складно визначитися вибором. Тому, щоб не заплутатися, ми радимо Вам подзвонити зараз за вказаними на нашому веб-сайті телефонами, і отримати доступну інформацію. Порівняти наші ціни Ви можете з конкуруючими, але пам'ятайте, що індивідуальність нашого підходу до клієнта враховує і лояльну цінову політику.


Оприскувач навісний польовий ОГН 200-1000 л

Робити ставку на навісний обприскувач можна фермерам, у яких невеликі посівні площі, наприклад малі фермерські господарства. Також, якщо посівні культури Вашого господарства потребують більш делікатної обробки хімікатами, дуже вигідна установка компютера, що контролює розпилюванням хімікатів. У такому випадку, Ви економити і платити Вам за пестициди прийдеться менше.
 

Обприскувач тракторний штанговий 

Навісний оприскувач ОГН призначений для обробки польових культур і поверхневого підживлення розчинами рідких мінеральних добрив. Дані типи обприскувачів також ідеально підходять для обробки на нерівних рельєфах. 
Оприскувачі штангові польські агрегатуються основному з міні-тракторами та з тракторами середнім тяговим зусиллям. 
В залежності від потреб покупця оприскувач може комплектуватись польськими чи італійськими запасними частинами: Agroplast, Tad-Len, Annovi Reverberi, Bertolini pumps.

Замовити або купити, потрібний Вам навісний обприскувач за ціною виробника та з доставкою по Україні.
Купивши у нас обприскувач, ви отримуєте гарантію якості і економите на ціні!