Борони дискові навісні БДН 1,3 — 3,15 м


Дискова борона (лущильник) призначена для подрібнення пожнивних решток з частковим заробленням в грунт, а також для розпушування верхнього шару грунту і знищення бур'янів на сільськогосподарських угіддях, з можливістю регулювання кута атаки. Також, борона дискова навісна дозволяє забезпечити вирівнювання поверхні поля.
Борона дискова навішується на трактори та міні-трактори за допомогою трьох точкової навіски, ідеально агрегатується на т-25, т-40, юмз, мтз, мтз 82, мтз 892, dongfeng, fotton 244, дтз та інші.
 
Борони БДН - це серія навісних дискових борін призначена для виконання наступних робіт: 
- розпушування верхнього шару грунту; 
- знищення бур'янів; 
- загортання насіння і добрив 
- оброблення дернин луків і пасовищ перед оранкою; 
- передпосадкова підготовка грунту в садах, ягідниках, лісорозсадниках і розплідниках декоративних культур; 


Дискова борона навісна - переваги

Борона конструктивно являє собою два ряди ввігнутих сферичних дисків, осі яких спрямовані від центру. Успіх застосування висівних дисків грунтується на тому, що вони спроектовані для оптимального відкриття борозни.
Диски фірми Bellota, виготовлені з бористої сталі з заточеною ріжучою кромкою, мають оптимальну геометричну поверхню для виконання обраного виду робіт. Висока точність і зносостійкість гарантують рівномірність обробки грунту. Як результат використання найсуворіших стандартів високої якості, висіваючі диски Bellota більше рентабельні, тому що мають більший термін експлуатації з меншим зносом, що знижує вартість придбання. Тому провідні світові виробники посівних машин вибирають саме висіваючі диски Bellota.
Однакова твердість всього диска гарантується застосуванням системи автоматичного контролю термообробки при його виготовленні. Ця твердість забезпечує пружність і маневреність диска, дозволяють поглинути удари без пошкодження диска, тому строк служби борони дискової досить великий навіть при найнесприятливіших характеристиках грунту.
Вищевказані переваги дозволяють збільшити термін служби діскової борони без ремонту в два рази (до 5..7 років).

Пропонуємо дискові борони українського виробництва, які за якістю не поступаються польським виробникам, наприклад дискова борона Bomet (Бомет). 
Купити дискову борону за доступними цінами, Ви можете в нашому інтернет-магазині онлайн або ж зв'язатися з нашими менеджерами для більш детальної інформації Вашого замовлення.
Також, у Вас є можливість замовити запчастини до дискової борони у нас на сайті 

 
Порівняльна характеристика борони
Модель, робоча ширина,        м БДН 1,3 БДН 1,5 БДН 1,8 БДН 2,0 БДН 2,2 БДН 2,4 БДН 2,7 БДН 3,15
Кількість батарей шт 2 2 або 4
Кількість дисків шт 2 х 6 2 х 7 2 х 8 2 х 9 2 х 10 2 х 11 2 х 12 4 х 7
Діаметр диска мм 460 510 510
Робоча глибина мм 140 до 170
Необхідна потужність трактора к.с 22 25 35 40 50 60 82 90
Вага агрегата кг 340 370 430 540 590 610 730 ~840