Картоплесаджалки навісні 2 та 4 рядні 


Купити картоплесаджалку до трактора, в наш час зовсім нескладно. Більшість спеціалізованих магазинів представляють послуги грамотних консультацій з сторони професіоналів. Продаж картофелесажалок через Інтернет - зручний спосіб допомогти будь-якому фермеру вирішити питання з оптимізацією праці на власній земельній ділянці. Помилитися з вибором агрегату на сьогоднішній день досить складно. Широкий асортимент моделей дозволяє вибрати картоплесаджалку за оптимальною для Вас ціною.
Власники земельних ділянок, які застосовують у роботі сучасні технічні досягнення, знають, наскільки незамінною може стати така річ, як картоплесаджалка. Даний агрегат призначений для виконання сільськогосподарських робіт з посадки картоплі. Однак це не єдине, що вона «робить». Одночасно з висадкою картоплі така саджалка вносить в грунт мінеральні речовини та добрива, що сприяють отриманню відмінних урожаїв. 

Принцип функціонування картоплесаджалки
З бункера, за допомогою ложечок бульби захоплюються і викидаються в сошники або розгортач. У сошник чи розгортач ж паралельно надходять добрива, що знаходяться в туковисівному бункері. Далі картопля і мінеральні добрива потрапляють у грунт, в борозни. 
Вибирайте з розумом
Перш ніж купити картоплесаджалку необхідно вибрати найбільш відповідну для вашої ділянки. Залежно від виробника і моделі картоплесаджалки, можна підібрати агрегат під певні умови роботи. Картоплесажалки можуть бути дворядними і чотирирядними, за принципом кріплення - навісними і причіпними, як зазначалося вище - з бункерами різної місткості. Однак не варто забувати, що картоплесаджалка не висаджує пророслу картоплю.