Плуги навісні ПЛН, плуги оборотні Agro-Masz


Плуги навісні односторонні ПЛН призначені для середньої та глибокої оранки рівнинних полів, на всіх типах грунтів без каменів. Агрегатуються на трактора від 24 к.с і вище в залежності від типу плуга. 
Трьохточкова система навішування плуга дозволяє приєднати плуг до трактора чи міні-трактора, оснащенним II або III категорією заднього навісного пристрою. Cистема навішування плугів складається з осі навішування зі стійкою і довгою тягою, що підпирає пeредок. Пeредок з системoй навішування плуга забезпечений двома регулювальними гвинтами. 
Плуги двох, трьох та чотирьох корпусні з шириною корпусів 250 мм, 300 мм і 350 мм. Корпус плуга складається з ціліндроідального відвалу і лемеша. Є можливість зачіпити з боку плуга зубчасту борону.
Невеликі ширини відвалу рекомендується застосовувати під час посівної оранки, особливо на важких грунтах, що вимагають хорошого подрібнення. У свою чергу велику ширину відвалів рекомендується застосовувати під час зябу, особливо на легких і середніх грунтах.
Плуг навісний ПЛН оснащений гвинтовим механізмом регулювання ширини захвату першого корпусу. Глибина роботи може бути відрегульована за допомогою сталевого опорного колеса. Застосовувані високі стійки оберігають плуг від забивання рослинними залишками під час роботи.
Плуги агрегатуються на трактора Т-25, Т-40, ЮМЗ, МТЗ та міні-трактора.
Пропонуємо також, плуги обертові (двосторонні) польського виробництва Agromasz за доступними цінами - прямі поставки з Польщі.
Правильно вибраний тип плуга гарантують його відмінну роботу в умовах обробітку всіх типів ґрунтів і виконання всіх поставлених агротехнічних вимог – добре подрібнення пласту і якісне зароблення органічних залишків.