Косарки роторні навісні «WIRAX» модель Z-069

 

Роторна косарка (барабанна) одна із важливих складових арсеналу сільськогосподарської техніки. Залежно від умов роботи, особливостей і характеристик земельної ділянки, підбирається певний тип обладнання. Кожна модель косарки може відрізнятися габаритами, функціональністю, способами транспортування і так далі.

Сінокосарка призначена для фермерських господарств, які займаються сінозаготівлею - це ідеальний агрегат для будь-якого фермера. Косарки, які пропонують сьогодні українському ринку, виготовляються таким чином, щоб її робота була максимально ефективна, дозволяла економити час і зайві енерговитрати. Також, завдяки новим сучасним технологіям збиранням, ціни на косарки роторні не дорогі. Запасні частини до косарки завжди у наявності.
Косарка роторна навісна призначена для скошування трави та укладання її в покіс. Скошування відбувається за рахунок обертання роторів з ножами. Щоб уникнути поломок при випадковому наїзді на перешкоду деякі моделі косарок забезпечені демпфуючим пристроєм. Ми пропонуємо Вам роторні косарки провідних польських виробників Agromech, Wirax та Samasz
Невеликі та середні фермерські господарства в Україні частіше купують роторні косарки Z-069 фірми Wirax, так як ціна/якість відповідають їх вимогам.

Купити косарки роторні навісні виробництва Польща з доставкою в будь-який регіон України, економлячи на ціні у інтернет магазині "Бартощук".