Прес-підбирач тюковий, рулонний SIPMA

Прес-підбирачі  — це сільськогосподарська машина, що здійснює забір сіна, соломи або трави, подальше їх пресування і формування в тюки-рулони, які обмотуються шпагатом. Для пресування рулонів циліндричної форми високої щільності використовуються прес-підбирачі з фіксованою камерою стиснення.
Компанія "Бартощук А.Г." пропонує прес-підбирачі тюкові серії KOSTKA та рулонні преси серії CLASSIC, FARMA, POWER CUT, які випускаються у Польщі фірмою «SIPMA S.A.».  Виробництво прес-підбирачів  обовязково пройшло  сертифікацію відповідно державним технічним регламентам. Усі запасні частини до тюкового та рулонного прес підбирача завжди у наявності на складі по доступним цінам.
Технічне оснащення преса SIPMA сприяє якісному і своєчасному виконанню кормозаготівельних робіт.
У компанії SIPMA S.A. прес підбирачі повністю оптимізовані і гарантують високу вигоду для клієнта. Надійність, довговічність - це надійна конструкція, доведена до досконалості; зварні рами, які  впораються з будь-якими навантаженнями в роботі вашого господарства. Неперевершена якість корму; рулонні підбирачі невеликого діаметру забезпечують рівномірну безперебійну подачу рослинної маси в камеру.
Бездоганні показники з мінімальними термінами повернення грошових ресурсів — оптимальний варіант для будь-якого аграрія.
Підприємство Бартощук А.Г пропонує Вам на українському ринку можливість купити на вигідних умовах за програмою кредитування нові та б/у прес-підбирачі польського виробництва фірми SIPMA.