Рулонні прес підбирачі SIPMA PS 1213 FASTER, SIPMA PS 1223 FASTER

Оптимальна маса рулона сіна, соломи та силосу


Прес-підбирач з постійною фіксованою камерою пресування FASTER — це нова серія продуктивних і швидких рулонних прес-підбирачів . Завдяки автоматичному управлінню процесами обв'язки і застосуванню інноваційних конструкторських рішень і вузлів підбирача і мотовила досягається висока швидкість роботи і значно збільшується продуктивність збору.
Постійна ланцюгова камера згортання розмірами 1,2 x 1,2 м. у преса PS 1213 FASTER гарантує оптимальну масу рулону для сіна, соломи та силосу, а ущільнений верхній шар забезпечує стійкість до промокання. Застосування намотуючого ланцюга запобігає затримування рулону в камері під час збору сухого і слизького матеріалу.
Валочно-ланцюгова конструкція камери згортання розмірами 1,2 x 1,2 м. прес-підбирача PS 1223 FASTER дозволяє отримати збільшену ступінь пресування рулону і створює кращі умови для силосування, і в той же час запобігає затримування рулону в камері під час збору сухого і слизького матеріалу .
Захист прес-підбирачів з шаруватого пластику оберігають рухомі елементи машини, в той же час надаючи їй сучасний і динамічний зовнішній вигляд.
Згруповані точки змащення підшипників скорочують час обслуговування, збільшують термін служби підшипників, впливаючи на підвищення продуктивності збору і комфорт обслуговування прес -підбирача.
Центральна змазка ланцюгів скорочує час обслуговування і збільшує термін служби компонентів приводу.
Обвязувач сіткою оберігає рулони від розгортання, забезпечує значне скорочення часу обв'язки і збільшення продуктивності.
Електронне управління з сигналізатором заповнення камери забезпечує комфорт роботи, виключаючи необхідність спостереження за механічними показниками в машині і забезпечує більшу продуктивність завдяки автоматичному управлінню процесами обв'язки рулону. 
Комп'ютер працює в трьох програмах: вказує на здійснювану в даний момент операцію, число виконаних рулонів, час роботи з точністю до 1 хвилини і продуктивність. Додатково запам'ятовує число виконаних рулонів з моменту першого запуску машини. Комп'ютер також має функцію програмування числа обмоток рулону сіткою від 1,5 до 5 разів. Це відбувається автоматично, без участі тракториста.
Притискаючий валик на підбирачі, вже попередньо ущільнює матеріал.
Поворотні копіюючі колеса підбирача збільшують комфорт роботи при розворотах і ефективно підтримують робочу висоту підбирача на мокрій місцевості.
Механічне блокування камери згортання знімає навантаження з гідравліки трактора, збільшує ступінь пресування і забезпечує зростання продуктивності техніки.
Рухуме дишло прес -підбирача забезпечує широкі можливості агрегатування прес - підбирачів з тракторами, у яких зчіпки розташовані на різній висоті.
Підбирач шириною 1,8 м з роздільними і переставленими відносно один одного підбираючими пальцями забезпечує рівномірну подачу матеріалу. Використання роздільних пальців і двох кулачків знижує навантаження на підбирач, при одночасному підвищенні його терміну експлуатації.
Широкі шини забезпечують можливість роботи на підмоклій місцевості і торфовищах .
Застосування анафорезного грунтування надає високу корозійну стійкість, забезпечуючи тривалий термін служби.
 

Прес-підбирачі з фіксованою камерою та з системою обмотування плівкою.

Зчіпка преса (додаткове оснащення) дає можливість з'єднувати його з обмотувальником рулонів SIPMA OS 7531 MAJA, що дозволяє за один прохід отримати обмотаний плівкою рулон, економлячи при цьому час і кошти.
Можливість гідравлічного підняття підбирача під час збору і на поворотах або проїздах з одного поля на інше.
Робоча швидкість до 12 км/год. Максимальна продуктивність прес -підбирача — на рівні 45-55 рулонів в годину.

Технічні дані та оснащення

Модель    PS 1213 FASTER   PS 1223 FASTER
Ширина підбирача мм 1800 1800
Тип камери   ланцюгова валочно-ланцюгова
Розміри камери згортання      
ширина мм 1200 1200
діаметр мм 1200 1200
Блокування камери   механічна механічна
Необхідна потужність трактора кВт (к.с.) 55 (75) 55 (75)
Оснащення      
шарнірно-телескопічний карданий вал  
обвязувач сіткою  
електронне управління обвязувачем з бортовим компютером  
автоматичне змащування  
зчіпка прес-підбирача  
широкі шини (400 / 60 - 15,5)  
Розміри      
довжина мм 3300 3300
ширина мм 2400 2400
висота мм 2100 2100
Вага кг 2200 2285

  - стандарт,   -додаткове обладнання за доплату  - недоступно

Прес-підбирач Sipma PS Faster з фіксованою камерою
549000грн
під замовлення
Виробник:
Додаткові зображення