Рулонний прес-підбирач з подрібнювачем - SIPMA POWER CUT PS 1312


Система POWER CUT прес-підбирачів відповідає за різку зібраного матеріалу перед пресуванням. Корма, приготовлені прес-підбирачами з ріжучими ножами, охочіше з'їдаються тваринами і значно полегшують процес подрібнення рулонів в кормових машинах.
Електронна панель управління - сигналізує правильність дії складних елементів прес-підбирача, визначає рівномірність наповнення камери, автоматично включає обв'язку і вказує на здійснювану в даний момент операцію, звільняє гальма обв'язки, завдяки чому процес обв'язування починається більш легко, показує число сформованих рулонів.
Застосування 11-ти ріжучих ножів забезпечує велику щільність рулону - біля 15-20%, створюючи таким чином ідеальні умови для силосування і підвищуючи економічність збору.
Система легкого демонтажу обраних ножів дозволяє швидко регулювати довжину різання матеріалу шляхом зміни числа ножів (матеріал зрізається на довжину від 10 см). Є можливість гідравлічного прибирання ріжучих ножів в той час, коли не планується застосовувати сікач.
 

Відео: Рулонний прес-підбирач з подрібнювачем Power Cut


Індивідуальний захист ножів від перевантаження - захищає сікач від каменів і інших обєктів, які можуть його пошкодити (ножі відхиляються), збільшує період експлуатації машини.
Прес-підбирач рулонний Power Cut обладнаний системою "Non-stop" ведення і натягу ланцюга (ланцюг не затримується під час розвантаження рулону) збільшує період експлуатації машини. Застосування посиленої конструкції ланцюга гарантує її більш тривалу роботу і дає можливість переносити великі навантаження.
Синхронна механічна блокада - забезпечує одночасне закриття обох замків камери, збільшує ступінь пресування.
Рулонний прес-підбирач стандартно інтегрований обв'язка сіткою і шнуром, яка дає можливість вибрати оптимальну технологію збору для даного матеріалу, - з обв'язування сіткою, одинарним або подвійним шнуром з плавним регулюванням числа обмоток.
Вал з широким кутом, захищений автоматичною муфтою, збільшує комфорт роботи, дає можливість виконувати тісні повороти без виключення машини, збільшує період її експлуатації і продуктивність праці.
Широкі гуми преса в стандарті, гарантують можливість працювати на підмоклих і торфових територіях.
 

Технічні характеристики 

Модель PS 1312 
 Ширина підбирача 2,0 м.
 Тип камери ланцюгова
 Блокада камери  гідравлічна
 Розміри камери згортання:  
ширина
діаметр
1,20 м.
1,30 м.
 Оснащення:  
     Шарнірно телескопічний вал
Обв’язка одинарним  шнуром
Обв’язка двійним шнуром
Обв’язка сіткою
Автоматичне змащування
Електричне включення обв'язки акустичним 
сигналізатором наповнення камери
Сікач для порізки перед пресуванням
Кабель для гідравлічного управління прес-підбирачем
Шини 400/60-15,5"
 Розміри 3,70х2,70х2,30 м
 Вага пресса 2895
 Необхідна потужність  від 80 к.с.
 Робоча швидкість до 10 км/год
Прес підбирач-подрібнювач PS 1312 POWER CUT
під замовлення
Ціна не вказана
Виробник: