Подрібнювачі поживних рештків (мульчувачі)

Step та Leopard 2,5 м / 2,8 м / 3,2 м


Мульчувачі польові - один із ефективних агрегатів для подрібнення рослинних залишків (як низьких, так і високих). Призначений для подрібнення і рівномірного розкидання по полю грубостебельних культур для подальшої оранки. 
Ефективним шляхом зменшення втрат гумусу в ґрунтах і покращення їх родючості, який не потребує великих фінансових витрат, є підвищення ефективності використання пожнивних решток, що залишаються на полях після збирання урожаю. Пожнивні залишки (стерня, стебла бур’янів та кукурузи, валки соломи) подрібнюються спеціальними машинами - подрібнювачами - мульчувачами. Вони не тільки скошують пожнивні рештки, а й подрібнюють на частини довжиною до 15 см і рівномірно розподіляють по полю.
Подрібнювач рослинних залишків Talex Leopard та STEP P-280 призначений для подрібнення стерні кукурудзи, соняшнику, сої, валків і стерні соломи зернових культур, гички і трав з рівномірним розподілом подрібнених решток по поверхні, що значно полегшує подальші обробки грунту і прискорює розкладання органічних залишків.
Подрібнювачі Леопард забезпечують: високу якість подрібнення завдяки високій частоті оборотів ротора, його великому діаметру, довгим ножам і їх великій кількості на одиницю довжини ротора; оптимальне перетворення рослинних залишків на поживні органічні речовини; ефективне знищення бур'янів і шкідників сільськогосподарських культур.
Виробник Talex пропонує польові мульчувачі важливими особливостями, якого є надійність в експлуатації, міцність конструкції, здатність задовольнити високі вимоги сучасного ринку, де на першому місці виступає якість та інновації. Всі моделі подрібнювача гарантують скошування та подрібнення обробленого органічного матеріалу, забезпечуючи швидке перетворення матеріалу в родючий гумус. За результатами приймальних випробувань подрібнювача Леопард-280 встановлено, що він задовільно виконує технологічний процес, забезпечуючи необхідні експлуатаційно-технологічні та показники якості виконання технологічного процесу.

Пропонуємо техінку для подрібнення пожнивних рештків фірми Talex серії Leopard та Step-P