Косарки роторні навісні призначені для скошування трави та укладання її в прокіс. Скошування відбувається за рахунок обертання роторів з ножами. Щоб уникнути поломок при випадковому наїзді на перешкоду деякі моделі косарок забезпечені демпфуючим пристроєм. Ми пропонуємо Вам роторні косарки провідних польських виробників Agromech, Wirax та SamaszГарантія 1-2 роки на деякі моделі косарок.
Невеликі та середні фермерські господарства в Україні частіше купують роторні косилки Z-069 фірми Wirax, так як ціна/якість відповідають їх вимогам.
Роторні (барабанні) косарки, створені на основі сучасних європейських норм, і відповідають всім вимогам по економічності, безпеки, надійності і довговічності сільськогосподарської техніки.
Це косарки за допомогою яких українські сільгоспвиробники будуть заготовляти повноцінні корми та ефективно розвивати вітчизняне тваринництво.
Шестерні приводу, надійно захищені від перевантажень, гарантують довговічність експлуатації і простоту технічного обслуговування.
Ротаційні різальні апарати, обертаючись зі швидкістю 2025 об / хв., Забезпечують високу швидкість зрізу, що дозволяє легко і чисто скошувати трави.
У конструкції косарок фірми Самаш передбачені елементи кріплення плющильно-ворошільного апарату, для отримання пишних, легко продуваючих валків з метою прискорення сушіння сіна і збереження в ньому максимальної кількості поживних речовин. Міцний шарнір зчленування поперечної балки з ріжучим брусом забезпечує мінімальний виліт косарки в транспортному положенні, високу надійність і безпеку при пересуванні на дорогах.
Косарки роторні агрегатуються з тракторами класу від 0,6 тягового зусиля.