Валкоутворювачі роторні та колісні Sipma, Samasz
робочою шириною 1,80 - 7,20 м

 
Граблі роторні та колісні для трактора зазвичай використовують для збирання та заготівлі сіна. Вони розрізняються по своїх видах і конструкції. Якщо ви хочете купити граблі тракторні, то вам необхідно точно визначитися з тим, який вид для вас буде найбільш підходящим. Все залежить безпосередньо від того, в яких роботах ви потребуєте їх використовувати. Варто пам'ятати, що всі граблі працюють і функціонують тільки в причепі з трактором. 
Граблі валкоутворювачі є одними з найпопулярніших видів с/г техніки, їх застосовують у сільському господарстві навіть на невеликих фермерських угіддях. Вони призначені для згрібання трави, скошеної у спеціальні валки. Вони можуть забезпечити відмінну якість збору трави в пухкий валок.
Підприємство Бартощук пропонує Вам два типи валкоутворювачів: колісно-пальцеві та карусельні (роторні) граблі.
Зазвичай зубці в таких граблях виготовлені з якісної пружинної сталі, це дозволяє їм працювати на крутінні трави, навіть у разі попадання каміння чи інших твердих включень. Вони гарантують чистоту збору трави у валок і дбайливо діють на грунт. У наших моделях маточина колеса обертається за рахунок підшипників.