Дискові косарки, з плющилкою та вспушувачем — Samasz, Sipma

бокові, задньо-навісні, фронтальні, комбінація косарок

 

Своєчасність скошування трави є найважливішим умовою отримання кормів високої якості. 
Сучасна дискова косарка це перша і найважливіша ланка в загальному ланцюжку машин. Саме косарка здійснює первинну обробку трави і визначає подальшу роботу зі скошеною масою. Вибір косарки та її правильна настройка дозволяє максимально зберегти вихідну якість трави, прискорити її сушку (на 20-30%) і мінімально травмувати травостій. 
Серія дискових косарок належить до числа найбільш часто купуючих машин фірми SaMASZ та SIPMA. З моменту їх появи на ринку, дисковими косарками користується вже кілька тисяч підприємств в Росії, декільк сотень в Україні і в усьому світі. Під час проектування дискових косарок були взяті до уваги найновіші світові тренди розвитку і тому вони ні в чому не поступаються іншим європейським аналогам. 
Вони дешевші за вартістю і з експлуатації, зроблені з найкращих матеріалів, є альтернативою навіть для найвибагливіших клієнтів. 

   З 2011 року в косарках KDT фірми Samasz встановлюється ріжучий брус Perfect Cut. У господарствах (з площею кілька десятків га і більше) дискові косарки є дуже рентабельними, тому що потужність споживання на 20% менше, а міцність на багато перевищує міцність барабанних роторних косарок.

Дискові косилки фірми Samasz та Sipma, це нове вдосконалене покоління косарок.