Рулонні прес-підбирачі

SIPMA FARMA PLUS PS 1211, PS 1221


Серія рулонних прес-підбирачів FARMA PLUS - це багате оснащені моделі для вимогливих клієнтів. Ці прес-підбирачі перш за все призначені для фермерів, які прагнуть отримати високу якість силосу, але вони одночасно якісно функціонують для збору соломи і сіна.
Рулонні прес-підбирачі з механічною блокадою камери згортання дозволяє отримати більший ступінь пресування, збільшуючи ефективність і якість пресованого матеріалу.
Новаторська, валочно-ланцюгова конструкція камери згортання в моделях SIPMA PS 1221 FARMA PLUS  збільшує додатково ступінь пресування рулону,покращуючи якість силосу та ефективність роботи.
Електронна панель управління пресом в стандартній комплектації для зручного керування роботою машини і нформації про закінчений процес формування рулону.
Багате стандартне оснащення підвищує комфорт і ефективність роботи прес-підбирача. Можлива робота в будь-який час дня із сухим так і з вологим до 60% матеріалом.

Рулонні прес підбирачі PS Farma Plus - рулони найвищої щільності.
Вали в передній частині і планкові ланцюги в задній частині прес-підбирача створюють рулони найвищої щільності. Навіть, якщо матеріал знаходиться в дуже сухому або мокрому стані, комбінована схема стабільно формує і щільно пресує рулон. Наявність в прес-підбирача 2-х систем дає такі переваги: ​​1. Планчаті ланцюга в задній частині починають скачувати рулон дуже рано, за рахунок чого ядро ​​виходить більш щільним; 2. Вальці в передній частині надають рулонам оптимальну форму і забезпечують високу щільність пресування в кінці процесу формування рулону.
Основні переваги Farma Plus: можливість прибирання сіна підвищеної вологості для забезпечення підживлення. Рівномірна ступінь пресування забезпечує тривале зберігання кормів. Ви отримуєте ідеальні рівні рулони, які не розсипаються і не осідають.
 

Відео: Рулонні прес-підбирачі Farma Plus


Технічні характеристики прес-підбирача FARMA PLUS

Модель PS 1211 PS 1221
 Ширина підбирача 1,80 м.
 Тип камери ланцюгова валочно-
ланцюгова
 Блокада камери  механічна
 Розміри камери згортання:  
ширина
діаметр
1,20 м.
1,20 м.
 Оснащення:  
     Шарнірно телескопічний вал
Обв’язка одинарним шнуром
Обвязка сіткою за доплату
Електричне включення обв'язки акустичним 
сигналізатором наповнення камери
Напівавтоматичне змащування 
Розподільник камери/підбирач
в кабіні трактора
Шини 14 "x16"
 Розміри 3,30х2,40х2,20 м
 Вага пресса 2060 кг 2150 кг
 Необхідна потужність  від 55 к.с. від 69 кс.
 Робоча швидкість до 10 км/год
За 10 годин роботи прессує в середньому 270 рулоннів сіна, вагою 170 кг 1 рулон
Рулонний прес-підбирач Sipma PS 1211 Farma Plus
450000грн
під замовлення
Виробник:
Додаткові зображення