Оприскувачі навісні 200-1000 л.

розпилювачі та розливні трубки для внесення КАСу


Добрива вносять спеціально обладнаними оприскувачами. Добриво має контактувати тільки з кислотостійкої металом і керамічними розпилювачами. КАС вноситься за допомогою спеціальних плоскоструменевих грубокрапельних розпилювачів з великими отворами, або розливних труб, що служать для рядкового або смужного внесення. Робочий тиск в обприскувачі має бути низьким.
 - Система підвісок шлангів для внесення КАС для польового обприскувача
 - Розпилювачі для жидких добрив КАС
 - Набір для внесення КАС
 - Форсунки під КАС

Оприскувач  — правила внесення КАС 
 
 1. КАС слід вносити спеціальними оприскувачами з великими отворами, або розливними трубами, що служать для смугового та рядкового внесення. Робочий тиск оприскувача має бути невеликим.
 2. Процес внесення КАС кардинально відрізняється від процесів листкового внесення кербаміду, мікродобрив, що полягають у розпиленні рідини на поверхню листя. Розпилювачі, які використовують для внесення КАС, формують великі краплі розчину, що в слідстві сили тяжіння опускаються з листя на грунт.
 3.  Внесення карбамідо-аміачної суміші (КАС) слід здійснювати виключно на суху поверхню рослин. При підвищеній вологості краплі розчину затримуються на листках і стеблах, можуть викликати опіки. Внесення КАС заборонено рано вранці через росу, а так само і після дощу.
4. Внесення КАС найкраще здійснювати за допомогою розливних труб. Подібний підхід здатний повністю нівелювати ризик заподіяння шкоди при обробці рослин на пізніх стадіях вегетації.
5.  Не можна розбавляти КАС водою, так як це може викликати опіки на рослинах.
100 кг КАС-28 містить 28 кг азоту (N28), 100 дм3 містить 35,8 кг азоту (N36) і відповідає 128 кг КАС-28.

Детальніше про внесення КАС можна дізнатися тут
Обприскувач навісний для внесення КАСу
20500грн
Є в наявності
Виробник:
Додаткові зображення