Сортувальний стіл для картоплі Rolmet M 614/1

Картоплесортувалка польського виробництва M 614/1призначена для розділення картоплі на три фракції. Основні фракції картоплі: великий, насіннєвої та середньоЇ.

Машина для сортування картоплі - використовується  для сортування картоплі на три фракції, з одночасним відсівом забруднень і дрібного кореневища. Завантажувальний транспортер з прийомним бункером обсягом 0, 125 м3 і планчатим транспортером ніжно подає картоплю на решітні стани картопле-сортувалки.

Пристрій сортувалки картоплі
Картопляна сортувалка складається з двох решітних станів, що рухаються зворотно поступально з частотою 280 циклів на хвилину. У верхній решітний стан картоплесортувалки встановлюється решето з великим осередком, найбільша картопля йде сходом, картопля по менше перекидається на другий решітний стан. У нижній решітний стан встановлюється решето з осередком поменше, сходом з цього табору триває середній картоплю, а нижче прокидається дрібну картоплю, який виводиться з боку Картоплесортувалки. Дві фракції велика і середня подаються на перебіркових стіл.
Сорутвальний стіл для картоплі складається з стрічкового транспортера, розділеного дільником на дві частини, які служать для прийому двох основних фракцій картоплі (велика і середня) і робить можливим ручне вибирання пошкодженої картоплі і каменів. На виході стіл забезпечений 4-ма патрубками по два на кожну фракцію. На патрубки закріплюються мішки для затарювання відсортованої картоплі.
Сортувальна машина для картоплі М-614/1 задовольняє вимоги середніх і невеликих господарств.
 

 

Технічні данні та оснащення
 Модель Rolmet M 614/1
 Країна виробник Польща
 Тип причіпний
 Продуктивність 3,5 - 4,0 т/год
 Тип двигуна SF 80-6B 930 об/хв
 Потужність двигуна 0,5 Квт
 Живлення 380 В/50 Гц
 Кількість сит 3 шт.
 Швидкість транспортера 0,17 м/секунду
 Розміри в робочому положенні д 4,90 х ш 1,40х в 1,60
 Розміри при транспортуванні д 3,90 х ш 1,25 х в 1,70
 Вага 420 кг

     

 
Картоплесортувальний стіл Rolmet M 614/1
105000грн
Є в наявності
Виробник:
Додаткові зображення