Обприскувачі, картоплезбиральна техніка, грунтообробка землі, техніка для внесення добрив

 

Підприємство Бартощука Анатолія Григоровича спеціалізується на виробництві сільськогосподарської техніки, яка не гірше поступається імпортним виробникам сільськогосподарських машин.
У нас ви можете купити навісну та причіпну техніку до тракторів: дискові борони навісні, грунтофрези, культиватори суцільного обробітку, окучники-підгортачі, картоплезбиральну техніку, обприскувачі польові та садові вентиляторні, обприскувачі причіпні та навісні, картоплесаджалки.
Також, ми представляємо імпортну техніку в основному з Польщі та інших країн: фронтальні навантажувачі Sipma, сортувальні столи для картоплі Rolmet,  косарки роторні Z-069, навігаційні системи Teejet, керуючі пристрої та комплектуючі до них.
Ми пропонуємо якісну, конкурентоспроможну продукцію для українського ринку в тільки з кращих матеріалів і комплектуючих українського виробництва, доступною як невеликим фермерським господарствам, так і великим. Стабільно висока якість продукції, відповідність її експлуатаційних характеристик вимогам агротехнологій гарантують високорентабельний результат праці споживачів нашої продукції.