Твердопаливні промислові котли "Krzaczek" SKD

потужністю 90 - 500 КВт 


Котли серії SKD призначені для опалення приміщень обладнаних як і гравітаційною системою опалення, тобто з природною циркуляцією теплоносія, так і з примусовою циркуляцією за допомогою насоса, виконаною у відкритій системі. Опалювальний твердопаливний  котел використовується як джерело тепла для опалювання приватних будинків, приватних підприємств, торгових павільйонів, об’єктів сфери послуг, господарських і складських приміщень, гаражів та інших об’єктів.
Котел обладнаний електронною панеллю управління серії SK – 8000, завдяки якій підвищується комфорт користувача котла. Панель управління керує роботою вентилятора та циркуляційного насоса, забезпечуючи оптимальний і економний процес спалювання. Також панель управління регулює температуру в котлі.
Промислові твердопаливні котли Krzaczek тривалого горіння зручні для використання, дуже практичні й ефективні, а паливо недороге й легкодоступне. Адже в якості матеріалів для топлення, використовують дрова, деревні відходи, тирсові брикети та інше. В Україні такі котли починають користуватися все більшим попитом.
 

дерево вугілля та пилу вугілля паливні брикети  Контроллер SK-8000
 


Основні переваги котлів серії SKD: 

— внутрішня конструкція виготовлена зі сталевих блях листів 6 мм
— чавуна або водяна решітка
— електронна панель управління SK-8000, ST-32 zPID
— висока справність (ККД 86%)
— низькі витрата палива
— час праці котла на одному завантаженні палива 5 – 12 годин
— теплова ізоляція шириною 4 см
— низький рівень шкідливих викидів
— естетичний вигляд
— обшивка котла виготовлена з оцинкованої бляхи, яка покрита порошковою фарбою