Котли на тверде паливо Krzaczek серії SKG Plus

потужністю від 18 - 68 Квт
 

Котли твердопаливні серії SKG Plus призначені для опалення приміщень обладнаних як і гравітаційною системою опалення, тобто з природною циркуляцією теплоносія, так і з примусовою циркуляцією за допомогою насоса, виконаною у відкритій системі. Опалювальний котел використовується як джерело тепла для опалювання приватних будинків, приватних підприємств, торгових павільйонів, об’єктів сфери послуг, господарських і складських приміщень, гаражів та інших об’єктів.
Котел на тверде паливо обладнаний електронною панеллю управління серії  Tech St-880zPid, завдяки якій підвищується комфорт користувача котла. Панель управління керує роботою вентилятора та циркуляційного насоса, забезпечуючи оптимальний і економний процес спалювання. Також панель управління регулює температуру в котлі.

            
сухе дерево вугілля та пилу вугілля паливні брикети Контроллер Tech ST-880 zPID
 

 

Контролер ST880zPID. У контролері цього типу сила наддуву підраховується на підставі вимірювання температури котла на тверде паливо і температури топкових газів, вимірюваних на виході твердопаливного котла. Стабільна підтримка заданої температури без необхідності повторних налаштувань і коливань - це перевага регулятора zPID. 
Застосовуючи цей тип контролера з датчиком виходу топкових газів, можна заощадити до 20% твердого палива; температура вихідної води дуже стабільна, що впливає на більш тривалий період експлуатації теплообмінника (котла твердопаливного). 

Основні переваги котлів на тверде паливо, серії SKG Plus: 

— внутрішня конструкція виготовлена зі сталевих листів товщиною 6 мм
— водяна решітка, колосники
— електронна панель управління  ST-32 zPID
— висока справність (ККД 88%)
— час праці котла на одному завантаженні палива 8 – 12 годин
— час праці котла в системі верхнього горіння на вугіллі 18-24 годин
— теплова ізоляція шириною 4 см
— управління роботою 3-х насосів (опалення, гарячой води та додатковий)