Котли сталеві на твердому паливі Krzaczek серії SKG LUX

потужністю від 12 - 29 Квт

                  
дерево вугілля та пилу вугілля паливні брикети  Контроллер Tech-ST 81

Котли на твердому паливі SKG LUX  - це універсальні твердопаливні котли. Котли оснащені водяними колосниками, які збільшують відвід тепла в камері згоряння і стандартно обладнанні механічною системою видалення попелу.
Cтінки камери згоряння твердопаливного котла виготовлені із атестованих  металевих листів P265GH товщиною 6-8 мм.
Твердопаливні котли SKG LUX - це котли, які призначенні для  спалювання дерева та вугілля, а також паливних брикетів. Конструкція котла заснована на багаторічному досвіді наших дизайнерів і спостережень виробників і монтажників. 

     Вивід димових газів в SKG LUX розташований у верхній частині корпусу котла, в результаті чого з'єднання з димоходом  за розмірами зменшується, так що може поміститися в найменшій котельні, де неможливо встановити інші котли з димарями.
Котел на твердому паливі SKG LUX  призначений для роботи з контролером управління Tech ST-81, і може працювати без використання електроенергії з використанням димової труби природної тяги, ка регулюється вручну або за допомогою регулятора тяги. Конструкція котла SKG LUX забезпечує високу ефективність згоряння - ККД до 85% з низьким рівнем викидів в навколишнє середовище.
Котел твердопаливний стальний виробляється в так званій Новій технології виробництва (NTP). Така технолгія дозволяє використовувати більше число компонентів вигинів котла, і, отже, скоротити кількість зварних з'єднань і тим самим підвищує довговічність і термін експлуатації котла. З викорситанням технології NTP котли Krzaczek стали ще більш актуальними для потреб клієнтів та підвищення вимог європейського ринку.
 

Основні переваги котла на тверде паливо серії SKG LUX
 Режими роботи: в системі нижнього та верхнього горіння
 Внутрішня конструкція виготовлена зі сталевих листів товщиною 6 мм
 Водяна решітка (колосники)
 Електронна панель управління TECH ST-81
 Висока справність (ККД 85%)
 Велика камера завантаження
 Час праці котла на одному завантаженні вугілля 6 – 12 годин
 Час праці котла в системі верхнього горіння на вугіллі 16-24 годин
 Теплова ізоляція шириною 4 см
 Гарантія 5 років, та 2 роки на електроніку