Пелетні котли, котли на пелетах SKP


Сталеві водогрійні пелетні котли Krzaczek SKP призначені економічного обігріву побутових та виробничих приміщень площею від 200 до 10000 м ² та підігріву гарячої води, використовуючи бойлер непрямого нагріву.


Котли потужністю від 25 до 400 Квт шнекова подача гранул

Екологічні твердопаливні котли на пеллетах серії SKP призначені для спалювання деревних пелет діаметром 6 - 8 мм, а в режимі ручного завантаження деревину, вугілля, брикети. Автоматична і екологічно чиста експлуатація котлів Krzaczek разом з мінімальними вимогами до обслуговування виводить котли Krzaczek в число найкращих котлів на пеллетах на ринку.
Стінки котла виготовлені із сталевих атестованих листів товщиною 6-8 мм. Котел Krzaczek SKP працює у відкритих і закритих системах опалення.
Котли на пелетах - це опалювальне обладнання нового покоління. Такий тип котла цілком може замінити звичні способи повноцінного опалення приміщень за допомогою вугілля, газу і дизеля. Теплова енергія, що отримується при спалюванні пелет, коштує більше, ніж енергія отримується від дров та вугілля. Проте використання пелет - більш економічний варіант, порівняно з електрикою, природним газом, скрапленим газом і рідким паливом.
Конструкція котлів на пелетних гранулах забезпечує повне згоряння: автоматичний вбудований пальник за допомогою шнека подає гранули з бункера. Сам паливний бункер може бути різного розміру та об'єму, і знаходиться поруч з котлом, але може розташовуватися і в сусідньому приміщенні (два типа шнека: 1,60 м та 2,20 м)

У компанії Бартощук А.Г. вигідно купувати котли твердопаливні, тому що:

У нас низькі ціни, широкий модельний ряд котлів. Мінімальні терміни поставки в будь-який регіон України за мінімальними тарифами. Високу ефективність та надійність гарантуємо.