Дров'яні котли серії SK-SADOWY

потужністю від 18 - 48 Квт

                  
дерево вугілля та пилу вугілля паливні брикети  Контроллер Tech-ST 32

Котли дров'яні SK-SADOWY  - це універсальні твердопаливні котли. Котли оснащені водяними колосниками, які збільшують відвід тепла в камері згоряння і стандартно обладнанні механічною системою видалення попелу.

Cтінки камери згоряння котла виготовлені із атестованих  металевих листів P265GH товщиною 6-8 мм.
SK-SADOWY котли призначенні для  спалювання дерева та вугілля. Конструкція котла заснована на багаторічному досвіді наших дизайнерів і спостережень виробників і монтажників. Завдяки широкій  завантажувальній дверці і великій камері згоряння,  можна спалювати великі шматки дерева без необхідності їх розрізання.
Котел призначений для роботи з контролером управління Tech ST-32, і може працювати без використання електроенергії з використанням димової труби природної тяги, ка регулюється вручну або за допомогою регулятора тяги. Конструкція котла SK-SADOWY забезпечує високу ефективність згоряння - ККД до 86% з низьким рівнем викидів в навколишнє середовище.
Котел виробляється в так званій Новій технології виробництва (NTP). Така техноолгія дозволяє використовувати більше число компонентів вигинів котла, і, отже, скоротити кількість зварних з'єднань і тим самим підвищує довговічність і термін експлуатації котла. З викорситанням технології NTP котли Krzaczek стали ще більш актуальними для потреб клієнтів та підвищення вимог європейського ринку.
 

Основні переваги дровяного котла SK-SADOWY
 Режими роботи: в системі нижнього горіння
 Внутрішня конструкція виготовлена зі сталевих листів товщиною 6 мм
 Водяна решітка (колосники)
 Електронна панель управління TECH ST-32
 Висока справність (ККД 86%)
 Велика камера завантаження на дровах
 Час праці котла на одному завантаженні 4 – 8 годин
 Теплова ізоляція шириною 4 см
 Гарантія 5 років, та 2 роки на електронний блок управління