Контроллер SK-8000 розроблений в конструкторському бюро компанії, забезпечує оптимальний і економічно ефективний процес згоряння, контроль вентилятора або пальника та циркуляційного насоса.
Основним завданням контролера є підтримка заданої температури води в котлі. Контролер вимірює температуру і на її основі за допомогою вентилятора контролю, регулює кількість повітря, що подається (поставка модуляції) в камеру згоряння.
Контролер відстежує циркуляційний насос, змушуючи його запуску та зупинки. Функція антизамерзання сигналізую циркуляційний насос при зближенні температури котлової води до 0 ° C. Аварійна процедура забезпечує безпеку в разі відмови датчика, в разі збою живлення, збою в мережі і запам'ятовує  раніше виставлені параметри в контроллері. Контролер може працювати з будь-яким кімнатними регуляторами.
Таке поєднання цифрової і аналогової техніки, використання високоякісних компонентів і розвинена система безпеки гарантує високу якість, надійність і безпеку, а сприятливе програмне забезпечення надає користувачеві простоту використання.

В серії SK-8000 CWU (ГГВ) за доплату контроллер регулює накопичувальний бак "гарячою господарською водою" (ГГВ)
Контролер SK-8000
Є в наявності
Ціна не вказана
Виробник: