Подрібнювач кормороздавач рулонів RB +1500 KRUK

Універсальна конструкція подрібнювача дає можливість подавати рулони силосу або розстеляти солому в господарських приміщеннях і на відкритій території. Подрібнювач рулонів RB +1500 KRUK - для подрібнення циліндричних рулонів і рулонів у формі прямокутного паралелепіпеда.
Електричний пульт управління в подрібнювачі SIPMA RB 1500 KRUK дозволяють управляти машиною з робочого місця оператора трактора.
Гідравлічно керований канал розкидання дозволяє направляти подрібнений матеріал безпосередньо в годівниці і регулювати радіус розкидання на відстань до бл. 14 м (напр., при розстелянні соломи). У агрегата SIPMA RB 1500 KRUK поворотний канал розкидання оснащений плавним регулюванням напрямку під кутом 200˚.
Ножовий барабан подрібнює подаючий матеріал і подає на лопасті розкидаючого ротора, що забезпечує більшу прохідну здатність і продуктивність машини. Подрібнювач рулонів SIPMA RB 1500 KRUK оснащений двома барабанами для подрібнення.
Решітка, встановлена ​​над ножовим барабаном, забезпечує рівномірну подачу матеріалу на ножовий барабан, захищає машину від закупорки і збільшує її міцність і надійність.
Механічний ланцюговий підлоговий конвеєр, завдяки гідравлічному приводу, може працювати зі змінною швидкістю, яку можна регулювати в безперервному режимі.
Задня завантажувальна стінка, що приводиться в рух від гідравлічного сервомотора, забезпечує легке і швидке завантаження рулону на машину.
Регулятор подачі масла в гідравлічному розподільнику дає можливість керувати швидкістю підлогового транспортера, який переносить матеріал у барабан для обміління. Це дозволяє налаштувати лінійну швидкість транспортера залежно від виду подрібнювального матеріалу і забезпечити оптимальне використання експлуатаційних можливостей машини.

Технічні дані
 Модель SIPMA RB 1500 KRUK
 Максимальний радіус розстелення соломи 14 м
 Макс. виоста подачі кормів 2,50 м
 Макс. ширина подрібнюваного рулона 1,50 м
 Макс. діаметр 2,0 м
 Мінімальний час подрібнення рулона 2 хв.
Кількість одночасного подрібнення рулонів 2 шт.
 Довжина вантажного кузова 2,35 м
 Ширина вантажного кузова 1,60 м.
 Оберти ВВП 540 обр/хв
 Необхідна потужність 80 к.с (60 Квт)
 Розміри (ДхШхВ) 5,70 х 2,30 х 2,80 м
 Вага 2100 кг
Карданний вал в комплекті
Кормороздавачі подрібнювачі KRUK 1500
14800$
під замовлення
Виробник:
Додаткові зображення