Подрібнювач соломи чи сіна SIPMA RB 1200 KRUK призначений для подрібнення, подачі або розтягнення рулонів з соломи, сіна і силосу.Універсальна конструкція подрібнювача дає можливість подавати рулони силосу або розстеляти солому в приміщеннях з інвентарем і на відкритій території.
Задня вантажна стінка, що запускається гідравлічним сервомотором дозволяє легко і швидко зробити завантаження рулонів на машину.
Ножовий барабан подрібнює подаваючий матеріал і забезпечує велику прохідну здатність і продуктивність машини.
Решітка, встановлена ​​спереду ножового барабана, забезпечує рівномірну подачу матеріалу на барабан, захищає машину від закупорки і збільшує її міцність і надійність.
Трьохсекційний гідравлічний розподільник, керуючі важелі якого розташовані на робочому місці оператора, дозволяє повністю управляти процесом з кабіни трактора.
Регулятор проходження масла в гідравлічному розподільнику дає можливість керувати швидкістю підлогового транспортера. Це дозволяє підібрати лінійну швидкість транспортера до виду подрібнюваного матеріалу і забезпечує оптимальне використання експлуатаційних можливостей машини.
Гідравлічно керований канал метання дозволяє направляти подрібнений матеріал безпосередньо в годівниці і регулювати радіус метання на відстань від 0,5 м (напр., при подачі корму) до 12 м (напр., при розстелянні соломи).


Технічні дані

 Модель SIPMA RB 1200 KRUK
 Максимальний радіус розстелення соломи 12 м
 Макс. виоста подачі кормів 1,20 м
 Макс. ширина подрібнюваного рулона 1,20 м
 Макс. діаметр 1,20 м
 Мінімальний час подрібнення рулона 2 хв.
 Довжина вантажного кузова 1,35 м
 Ширина вантажного кузова 1,30 м.
 Оберти ВВП 540 обр/хв
 Необхідна потужність 50 к.с (40 Квт)
 Розміри 3,40 х 2,0 х 1,45 м
 Вага 1200 кг
Карданний вал в комплекті

Подрібнювач рулонів SIPMA RB 1200 KRUK
9700$
під замовлення
Виробник:
Додаткові зображення
ОписаниеПодрібнювач рулонів SIPMA RB 1200 KRUK, SIPMA RB 1500 KRUK