Дискові косарки SIPMA KD 1600 - 2400 PRERIA застосовуються для скошування різних зелених культур, призначених для свіжого корму, для сіна або для силосу. Конструкція дискової косарки забезпечує рівномірний розподіл матеріалу по всій ширині косовиці, що викликає рівномірне пересихання скошеної трави і забезпечує прямий збір рулонними прес-підбирачами (відпадає необхідність в ворошіння і згрібанні).
Диски обертаються зі швидкістю 3200 об / хв., Забезпечують високу якість і продуктивність косіння (у порівнянні з косарками з верхнім приводом) до 2,4 га / год.
Система регулювання за допомогою тяги, кріпить верхню точку рами зчіпки і трьохточкову систему навішування трактора, забезпечує установку відповідного кута і висоти косіння в діапазоні 30-80 мм, що має величезний вплив на швидкість відростання трав.
Гідравлічний сервомотор, що живиться зовнішнюю системою гідравліки трактора, дає можливість піднімати ріжучий апарат в транспортне положення, що полегшує роботу і збільшує її комфорт.
Відвали, встановлені за балкою косарки, дозволяють регулювати ширину  покосу в діапазоні 60-90% робочої ширини косарки, підбираючи довжину косовиці згідно вимогам обладнання, що застосовується на наступному етапі збору.
Запобіжники з еластомеру дозволяють відхилити ріжучу балку косарки "назад" у разі наїзду на перешкоду, оберігаючи машину від пошкодження.
Шліфовані зубчасті колеса обмежують шум і забезпечують тривалу і безаварійну роботу.
Вал марки SIPMA оснащений односпрямованою муфтою - забезпечує плавну зупинку машини і оберігає приводи дисків від пошкодження.

Косарка моделі  KD 2410 PRERIA додатково обладнана ворошилками-спушувачами покосів, які даю можливість укласти легко продуваючу скошену масу  і забезпечують скорочення часу сушіння зеленої маси на 20-30%.
Баби зворушувача розстилання, виконані з пластика у формі літери "V", дуже ефективні і викликають мінімальні втрати матеріалу. Налаштування підбарабання (робочої щілини: 3 спереду і 2 ззаду) дають комбінацію 6 ступенів стиснення скошеної маси.
 

Технічні дані та оснащення
Модель Од KD PRERIA 2400 KD PRERIA 2410 
вспушувач
Робочий захват м. 2,40 2,40
Висота скошування см. 3 - 8 3 - 8
Кількість дисків шт. 6 6
Кількість ножів шт. 12 12
Потужність трактора к.с. 38 55
Робоча швидкість км/год 15 15
Обертання роторів обр/хв    
Оберти ВВП обр/хв    
Розміри:  довжина
                  ширина
                  висота
м. 4,10
1,70
1,00
4,40
1,80
1,20
Вага кг 450 690
Комлектація: карданний вал та захист брезентовий

Косилка дискова Sipma KD 2510
173320грн
під замовлення
Виробник:
Додаткові зображення