Універсальні твердопаливні котли на дрова, вугілля та пелети


ПП. Бартощук А. Г. офіційно представляє польську фірму Krzaczek в Україні і пропонує вам з широким діапазоном потужностей та різноманітністю типів  котлів на твердому паливі, а також послуги гарантійного обслуговування — 5 років.
Твердопаливні котли опалення від «Krzaczek» (Крачек) — це сучасне якісне встаткування, призначене для опалення кімнат в приватних будинках, промислових приміщеннях, сервісах та в інших спорудженнях різного призначення, шляхом спалювання матеріалів у вигляді дров, кам'яного та змішаного вугілля, різноманітних пресованих паливних брикетів, відходів кускової деревини.

Опалювальний котел на твердому паливі Krzaczek має широкий спектр використання, це:
- побутовий котел для опалення будинку, котел для теплиці, промисловий котел, для СТО, автоматичні котли для шкіл.
 
На відміну від багатьох імпортних аналогів, у котлах на тверде паливо «Krzaczek»— стінки камери згоряння виготовлені із атестованих товстих металевих листів 6-8 мм. Теплова ізоляція товщиною 4 см. надійно захищає стінки твердопаливного котла від прогоряння, утримує температуру всередині котла, і створює ідеальні умови для якісного спалювання твердого палива.
Велика камера завантаження й більші дверці дозволяють завантажувати тверде паливо 2-3 рази в добу. А в котлах, оснащених додатковими контейнерами для зберігання палива є можливість декількаденної постійної горючості котла.

 

 Впусти тепло у свій затишок з котлами Krzaczek
 


      SKG PLUS             
 

 Котли твердопаливні SKG
 


► Котли твердопаливні SKG Plus
 

 ► Промислові котли SKD/R

► Котли на пелетах SKP


       ► Котел-плита BETA
 
У нашому інтернет-магазині можна замовити і купити Котли твердопаливні з доставкою по Україні, а по телефону ви зможете отримати всі необхідні консультації від кваліфікованих менеджерів. Широкий модельний ряд, низькі ціни на Котли твердопаливні допоможуть зробити хорошу покупку.

Котли твердопаливні Krzaczek
Польські котли твердопаливні доставляємо по Україні: Вінниця, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Кременчук, Кривий Ріг, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Севастополь, Сімферополь Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці