Відвали снігоприбиральні, снігочисники роторні, передня відвал-лопат

на Т-25, Т-40, ЮМЗ, МТЗ


У холодну пору року незамінними помічниками є снігоочисна техніка. Це особливо актуально для українських умов, де зими щедрі на сніг. Снігоприбиральну техніку найчастіше купують власники сільських господарств, фермери, власники заміських будинків або приватних будинків у межах міста, власники кооперативів. Снігоочисні роторні машини, в тому числі снігоприбиральні агрегати на основі шнекоротор , входять до складу технічного арсеналу міських комунальних служб, а так само купуються для автопарку тренувальних майданчиків, спортивних об'єктів, полів.
Пропонуємо снігоприбиральну техніку польського виробництва Samasz, Sipma та українського Бартощук: снігоочисники, відвали до трактора, роторні снігоочищувачі, відвал-лопата, плуги снігові для автомобіля, комунальної техніки, грузових автомобілів.
На сьогоднішній день найпопулярнішим видом снігоприбиральних машин є передня відвал-лопата, яка кріпиться на трактор. Він відноситься до категорії плугового обладнання. Спеціальна підпружинна конструкція, якою оснащений відвал, дозволяє запобігти від випадкових ударів ріжучої кромки при нерівності поверхні, що очищається. Деякі моделі даного різновиду навісного обладнання можуть бути оснащені бічними пластинами і обмежувачами і гумовими ріжучими крайками.
Кріпиться відвал лопата на трактора ЮМЗ, МТЗ, Т-25 і може бути поворотна та гідроповоротна. 
Обладнання для прибирання снігу, яку пропонує своїм клієнтам підприємство «Бартощук» відповідає найвищим вимогам, що пред'являються до сучасного спеціалізованого обладнання, і має гарантію виробників.
У компанії Бартощук А.Г. вигідно купити снігоприбиральну техніку, тому що:
У нас низькі ціни, великий асортимент комунальної техніки, постійна наявність запчастин. Мінімальні терміни поставки в будь-який регіон України за низькими тарифами. Можливість оформити в кредит за доступною для Вас програмою кредитування.