Підприємство Бартощук А.Г офіційний та ексклюзивний представник
сільгоспмашин таких провідних виробників

 
«Самаш» - Сільськогосподарська та комунальна техніа. 

Завдяки постійному розвитку наша компанія є найбільшим польським виробником і одним з великих європейських виробників сільськогосподарської техніки.
Компанія у своїй пропозиції має близько 200 різних типів машин : косарки барабанні, косарки дискові, ворошилки , граблі , мульчувачі , косарки дорожні , снігоочисники . 
З самого початку існування підприємства було продано 100 000 косарок і кілька тисяч інших видів машин. Основними ринками, крім Польщі, є Росія, Україна, Німеччина, Великобританія, Фінляндія, країни Прибалтики та Іспанія. Компанія експортує свої машини в більш ніж 50 країн світу.


«Сіпма» Техніка для заготівлі кормів, карданні вали.

Один із провідних виробників сільськогосподарських машин в Польщі, одним з найбільших виробничих підприємств Люблінського регіону, і, отже, солідним роботодавцем. Цей високий статус нашої фірми підтверджує звання "Роботодавець 2011 року", якого наша компанія була удостоєна за підсумками конкурсу, організованому Міським Відділом праці та Зайнятості в Любліні.

www.sipma.pl

«Бертоліні» Насоси польові, садові та індустріальні. Аксесуари до них.

Компанія Bertolini S.p.A. була заснована в 1918 році. На сьогоднішній день  це провідний виробник з Італії, який спеціалізується на техніці з насосами, різних потужностей.
Першою продукцією компанії Bertolini були поршневі насоси, які застосовуються для захисту сільськогосподарських рослин. З розвитком популярності всередині країни і на міжнародному ринку зростає і асортимент продукції. Те чого досягла компанія на сьогоднішній день, є результатом плідної роботи кваліфікованих і досвідчених співробітників, невгамовного ентузіазму керівництва, використання тільки якісної сировини для виробництва, впровадження новітніх технологій у процеси виготовлення техніки, автоматизація процесів і ультрасучасні складальні лінії.
Вся продукція компанії пройшла необхідну сертифікацію і виконана у відповідності з сучасними вимогами.    


 

   «Тад-Лєн»Насоси, вентилятори та аксесуари до них.

TAD-LEN це виробничо-торгова компанія, яка працює з 1992 року.
Фірма займається виробництвом і реалізацією сільськогосподарських польових і садових обприскувачів. Нососи і запчастин до обприскувачів, а також надає послуги в області вантажних перевезень. Діяльність підприємства охоплює територію всієї країни, а також держави Східної Європи, такі як Білорусь і Україна.
Головна мета фірми - виготовлення продукції найвищої якості. Ми намагаємося постійно вдосконалювати виробничі методи, впроваджуючи нові технології та новаторські рішення.


  

«Баграмет» - Сільськогосподарські запчастини та машини

Підприємство БАГРАМЕТ було засновано в 2001 році. Зараз ми є одним з провідних виробників запасних частин для відомих марок сільськогосподарської техніки, виробленої польськими та європейськими виробниками. Виробляємо також сільгосптехніку і сталеві конструкції.
У фірмі працює більше 100 співробітників. У нас є сучасний машинний парк керований технологією і програмним забезпеченням HI -TECH, що забезпечує швидке перемикання виробництва на потреби ринку і наших клієнтів.
Місією підприємства є як найкраще ставлення якості продукції та послуг, що надаються до їх ціни.

 www.bagramet.eu
 
Екологічні твердопаливні котли з ручним та автоматичним завантаження. Потужністю від 10 до 500 Квт.

www.krzaczek.eu