Запчастин до сільгосптехніки - постійна наявність, доступні ціни


Магазин запчастин, тел:
+38 (067) 3774015
+38 (066) 1226930
email: [email protected]

Підприємство Бартощук А.Г. займається виробництвом і реалізацією запчастин до сільгосптехніки (навісного та причіпного обладнання для тракторів). Наше підприємство працює більше 10 років на ринку і має великий досвід роботи з клієнтами, надаємо консультації при виборі запасних частин, забезпечуємо гарантійним обслуговуванням. Доставляємо продукцію в будь-який регіон України: перевізниками, своїм транспортом. Пропонуємо до реалізації за оптовими та роздрібними цінами. У нашому магазині чи на інтернет-сторінці ви зможете переглянути широкий асортимент комплектуючих до сільгосптехніки та замовити їх.

Запчастини до польових та садових оприскувачів, картоплесаджалок, картоплекопалок, грунтофрез, дискових борін, косарок роторних та дискових, культиваторів, окучникіів, сортувальних столів на картоплю, розкидачів міндобрив, подрібнювачів, пресс-підбирачів тюкових sipma z-224 та рулонних z-279, z-276, навантажувачів фронтальних, сінограбалок, сіноворошилок, насосів, а також карданні вали і запчастини до них.
 

Ми представляємо на українському ринку зарубіжні фірми

Sipma, Samasz, Talex, Agromech, Wirax, Agroplast, Adriust, Jar-met, Tad-Len, Rolmet, Bertolini pumps, Annovi Reverberi, Arag, TeeJet та інші.