Розкидачі мінеральних добрив - РУМ, РД, SIPMA


Розкидачі мінеральних добрив серії РД, РУМ - це агрегати, призначені для розсіювання добрив, селітри в гранулах на фермерських угіддях та зростання поживності грунту.
Розкидач мінеральних добрив забезпечує точне дозування міндобрив і рівномірність їх розподілу. Крім того, розсіювачі прості в налаштуванні та обслуговуванні. Розкидачі міндобрив з боковим пристроєм викиду, забезпечуюють рівномірність їх розподілу. 
Пропонуємо розкидачі міндобрив ємкістю - 300, 500, 650, 1000, 1600, 2000 літрів. Розподільні диски мають точну картину розподілу при робочій ширині 10-24 м., в залежності від типу агрегата. Дозування мінеральних добрив, також регулюється. Агрегатування - трактора категорії  тягового класу від 0,6 тз.
Розсіювачі мін-добрив випускаються пластмасові, металічні та оцинковані, а за конструкцією розсіювання однодискові та дводискові. Виробництва Польща та Україна.


Розкидач мінеральних добрив купити, ціна

У компанії Бартощук А.Г. вигідно купити розкидач мінеральних добрив, тому що: у нас низькі ціни, великий асортимент сільгосптехніки, постійна наявність запчастин до розкидача. Мінімальні терміни поставки в будь-який регіон України за низькими тарифами. Можливість оформити в кредит за доступною для Вас програмою кредитування.