Сіль життєво необхідна для підгодівлі птахів , хутрових звірів , великої рогатої худоби , коней. Недостача солі призводить до зневоднення організму тварини, знижує апетит, що тягне за собою втрату ваги , ускладнює процес відтворення потомства , спричиняє до зменшення надоїв.

Переваги брикетованої солі над розсипчастою:
Якщо додавати в їжу для тварин розсипчасту сіль, то велика доза їжі здатна привести до ускладнень в організмі тварини —  відкладенню солей у суглобах і захворюванню нирок. Тому для тваринництва випускається сіль лизунець, або брикетована сіль. Вона призначена для мінеральної підгодівлі диких і сільськогосподарських тварин.
 
Сіль лизунець  сіль для тварин
При використанні на фермах і конезаводах солі лизунця, то передозування у тварин солі просто неможлива , так як кожна тварина чітко знає скільки і коли йому потрібно солі. Сіль лизунець має ряд переваг перед розсипчастою сіллю. Висока щільність дозволяє витримувати перепади температури й опади. Не менш важливо те , що кожна тварина зможе сама регулювати споживання солі.
Сіль брикетована кормова - отримують з кам'яної солі, яку шляхом змішування поєднують з мінералами та мікроелементами: магнієм, марганцем, цинком, кобальтом, йодом, селеном.
 

Multi- Lisal Se відповідає європейському стандарту ZN- 97 / 1:2004
Не містить алергенів та продуктів харчування ГМО.
Визначення позитивного список QS 01/11/42

Сіль-лизун, призначення:
Мінералізовану сіль використовують у якості мінерального живлення призначеного для великої рогатої худоби , коней , кіз , овець і оленів. Сіль Multi- Lisal Se доповнює нестачу мікроелементів при годівлі тварин.

Характеристики продукту
Брикети мають форму призми жовтувато -коричневого кольору.

Питома вага 10 кг ± 0,5 .
Брикети транспортуються та зберігаються на піддонах та захищені пластиковою плівкою .


Хімічний склад:
NaCl - 94 %, не менше
Вміст H2O (води) - 1% , не більше

Механічна стійкість 100 кг/см2
Компоненти нерозчинені у воді - 4% :
Вміст магнію - 2000 мг / кг
Кобальт - 18 мг / кг
Вміст цинку - 810 мг / кг
Вміст марганцю - 830 мг / кг
Вміст йоду - 100 мг / кг
Селен - 10 мг / кг
Барвник - оксид заліза.

 

Сіль лизун кормова
125грн
Є в наявності