Самозавантажувальний обмотувальник рулонів SIPMA OS 7510 KLARA навішується на системі підвіски  трактора. Обладнаний також підпірними колесами. Обмотувальник рулонів оснащений самозавантажувальним пристроєм, який ззаді завантажує рулони і дає можливість їх обмотки під час проїзду до другого рулону, або до місця складання.
Обмотувальник оснащений сучасним і універсальним податчиком плівки шириною 50 см і 75 см, а також пристроєм захоплюючим і обрізуючим плівку, завдяки якому втручання користувача обмотувальника потрібно тільки для завантаження нового ролика плівки. Управління машиною відбувається з трактора через гідравлічний розподільник.
Похилий стіл з вантажним плечем дає можливість вантаження рулонів, обмотки їх плівкою під час проїзду до наступного рулону або до місця складання і обережне розвантаження рулонів, що охороняє їх від механічних пошкоджень.

Лічильник рулонів показує актуальне число обмоток рулону,  а також нформуючий про закінчення циклу обмотки.
Спосіб обмотки завантаженого рулону полягає в тому, що послідовні шари плівки перекриваються в 50%, а потім забезпечують правильне і ефективне збереження силос - корми.
Подавач плівки з передачею і гальмом ролика відповідним чином підтягаючий плівку під час обмотки, забезпечує щільну і точну обмотку.
Спеціальна конструкція вальців дозволяє належним способом обмотувати рулон, завдяки чому навіть безформні рулони зможуть повернуться правильно.
Солідна рама зроблена з гнутих і зварних профілів, робить всю структуру стабільною і стійкою до перевантажень.
Міцні, не потребують обслуговування підшипники забезпечують довгу і безперебійну роботу.
 
Технічні характеристики
 Модель SIPMA OS 7510 KLARA
 Розміри обмотувальних рулонів  1,20-1,30 м.
 Діаметр обмотувальних рулонів  до 1,30
 Максимальна маса рулона 1000 кг
 Час обмотки рулона  120 секунд
 Максимальна кількість обмоток двохкратне
 Ширина плівки 500 мм і 750 мм.
 Необхідна потужність 20 Квт / 30 к.с.
 Розміри д 2,17 х ш 1,94 х в 2,15 м.
 Вага 780 кг.
Навісний обмотчик рулонів Sipma OS 7510 KLARA
170800грн
під замовлення
Виробник: