Висока швидкість роботи, ріжучий брус по сучасному дизайну Perfect Сut, швидка заміна ножів, центральні пружинні або гідропневматичні ріжучі бруси, при транспортуванні косарку можна встановити в трьох положеннях - це тільки деякі переваги дискових косарок серії KT!

Центральна система навішування
Основним плюсом центральної системи навішування є рівномірний натиск ріжучого бруса на грунт, ідеальне копіювання і великий діапозон нахилу (до 24 градусів), що особливо зручно при косінні на нерівній місцевості і позваляє оптимально працювати в ріхних  умовах. Центральна система навішування, що знаходиться в центрі ваги ріжучого апарату косарки полегшується за допомогою пружин і гідропневматики.

Гідравлічний запобіжник
Центральна система навішування пристосована до роботи з гідравлічним запобіжником, який зберігає ріжучий апарат від пошкодження. При наїзді на перешкоду ріжучий апарат нахилений назад і одночасно піднімається на 20 см вгору, а після обходу його, косарка самостійно повертається до вихідної позиції.


Гідропневматичне розвантаження
Завдяки, використанню гідропневматичного розвантаження, за допомогою гідравліки оператор трактора може встановити швидко і оптимально натиск косарки на грунт. Завдяки тому, незалежно від рельєфу натиск завжди однаковий. Гідропневматична система розвантаження використовується насамперед на луках слабкого смику, особливо під час першого покосу, після просівання трави в свіжий грунт, після пахати (люцерна, конюшина, торф) дозволяє забезпечити натиск косарки на грунт вже від 70 кг.   Комплект кожухів
• Знижений бічній закрилок - виконує європейські вимоги небезпеки і одночасно скорочує дистанцію між ріжучим ножем, а перешкодою (на фото ,, А,,)
• Зберігаюча трубка - збільшує життя брезентового кожуха забезпечуючи її від протирання трави під час роботи(на фото ,, Б,,)
• Кліпси - позваляют швидко і безпроблемно відчіпляти кожух
• Регуляція кожуха - дозволяє підняти і блокувати в будь-якому положенні, що корисно при зміні ножів
• Складовою бічного кожуха - зниження транспортних висот, можливість роботи біля паркану


Защелковий механізм (1)

Інноваційний, запатентований защелковий механізм дозволяє установку косарки в трьох положеннях, залежно від порядку роботи: покіс-спокій-транспорт. Відповідну позицію можна забезпечити з трактора за допомогою троса.

Регульований шворінь (2)
У навішуванні на косарку можливість регуляції шкворнів (пересування машини направо / наліво).

Манометр
Манометр вказує тиск масла в гідравлічній системі, яка відображає силу натиску на грунт. Розвантаження чи завантаження рейки регулювання оператором за допомогою ричага, що знаходиться в тракторі.


Транспортування
Безперечним плюсом косарок серії КТ є можливість транспортування в трьох положеннях: у вертикальному положенні збоку трактора, у вертикальному положенні ззаду трактора і в горизонтальному положенні ззаду трактора. Система підвіски була проектована (знижена точка опори), так щоб транспортування навіть дуже великою за габаритом косарки КТ 340 виконувала європейські стандарти і не перевищувала 4 м висоти.Результатом досвіду і співпраці з нашими клієнтами з Польщі та Західної Європи, ми ввели у виробництва нову модель різального бруса Perfect CUT. Бездоганна різкa, висока міцність використовуваних матеріалів, забезпечення від затримки диска у наслідок перешкоди, швидка і легка заміна модуля завдяки модернізованої ступиці - це головні плюси бруса Perfect CUT.

Бездоганна якість різання брусом Perfect CUT
Модернізована бурса дозволяє ідеально різати і це інновація на європейському ринку для зеленого газону рослин. Нові бруси охарактеризовано точної лінії різання, навіть при низьких травах. При першому і другій косовиці, якщо переважають трави рекомендується косити на рівні 53, 63 мм. Залежно від рівня нахилу різального бруса, ми отримуємо такі висоти покосу.
Овальні форми нижнього бруса перевершують конструкції інших виробників. Така форма дозволяє краще працювати на глині. Відсутність гострих країв в брусі, гладка поверхня полоз, краще зберігає дерен.

За допомогою спеціального ключа, що знаходиться в стандартному обладнанні, можна поміняти ножі.
Косарка дискова Samasz KT центральна підвіска
під замовлення
Ціна не вказана
Виробник: